خانه / آموزش زبان با آهنگ

آموزش زبان با آهنگ

زبان انگلیسی را با موسیقی یاد بگیرید …

آموزش زبان با آهنگ

مجموعه ی رسانه ی برخط لیو آن با اجرای طرحی بزرگ در پی ایجاد یک تحول در آموزش و فرا گیری زبان انگلیسی در همه ی اقشار جامعه و بدون فراموشی است. شاید درس زبان را تا کنون آنگونه که باید و شاید یاد نگرفته اید و یا یادگیری آن برای شما یک کارسخت و عذاب آورد بوده است ، اما از الان دیگر اینگونه نیست. هر روز تعداد زیادی آهنگ و موسیقی انگلیسی زبان که مواردی از آن ها هم شنیدنی و با ارزش هستند بر روی بستر اینترنت منتشر می شوند . ما مجموعه ای از بهترین آهنگ ها را انتخاب و برای شما ترجمه می کنیم و سپس برایتان منتشر می کنیم … بیایید با این طرح بیشتر آشنا شویم 

اگر بخواهیم از مزایا و خوبی های این طرح بگوییم می توانیم به موارد زیر و چندین مورد دیگر اشاره کنیم  :

 

اگر دقت کرده باشید با شنیدن یک آهنگ زیبا ، وقتی برای بار دوم به آن آهنگ گوش می دهید با آن زمزمه و یا حتی می خوانید و این ویژگی موسیقی است ! طبیعی است هنگامی که معنای یک آهنگ را فهمیدید ( ترجمه ) و آن را زمزمه کردید ، بعد از ۲ یا ۳ بار شما یک آهنگ انگلیسی زبان به همراه واژگان آن آهنگ و حتی دستور زبان آن گوش میدهید و تکرار می کنید در هنگامی که نیاز داشته باشید ناخودآگاه همه ی آن اطلاعات ارزشمند به یادتان می آید و شما رسما آن ها را فراگرفته اید. مثلا کلمه ی الماس را به انگلیسی می خواهید و ناگهان به یاد می آورید که در فلان آهنگ آن را می خواند ، در بدترین وضعیت وقتی با کمی تامل به نتیجه نمی رسید از اول آهنگ را زمزمه می کنید و خیلی راحت به کلمه ی دلخواه میرسید!

 

همه ی ما مقداری بسیار زیادی از عمر خود را هدر می دهیم ! نه اینکه این کار از روی قصد یا عمد باشد ولی به ناچار این اتفاق تلخ می افتد. مثلا همه ی ما در راه به منزل و محل کار یا تحصیل وقتمان را هدر میدهیم و شاید عده ی کمی از این وقت ها استفاده می کنند … این زمان ها از جمله زمان های عالی برای یادگیری زبان با این روش است البته پیشنهاد ما این است که این زمان را برای مرور چند باره ی آهنگ های قبلی استفاده کنید. قطعا ما از زندگی خصوصی شما خبر نداریم اما با کمی فکر کردن به این نتیجه می رسید که وقت های تلف شده ی زیادی در زندگی روزمره ی شما وجود دارد ، عجله کنید و این زمان های ارزشمند را دریابید…

 

شاید یک از مشکلات و موانع در یادگیری زبان انگلیسی هزینه های یادگیری است که هیچ ضمانتی هم برای یادگیری در آنها نیست ! در جامعه ی امروزی هم به هر کسی نمی توان اعتماد کرد و موسسه های بزرگ و معتبر زبان هم هزینه های زیادی در پی دارند که این خود یکی از دشواری های یادگیری زبان انگلیسی است … طرح آموزش زبان با آهنگ که توسط مجموعه ی بر خط لیو آن اجرا شده است ۱۰۰ درصد رایگان است و هیچ هزینه ای ندارد. با خیال راحت از تلفیق موسیقی و زبان لذت ببرید ….

 

هیچ وقفه ای ، محدودیتی در زمان و مکان و …. وجود ندارد ! هر جا که دوست دارید ، هر جور که دوست دارید و بدون هیچ گونه توقفی زبان انگلیسی را با هر هدفی از جمله تجاری و آموزشی و … فرا بگیرید و لذت ببرید. در این طرح آموزشی هیچ گونه محدودیتی بیان نشده است ! شاید یکی از برترین ویژگ های این طرح این است که هیچ گونه تمرین نوشتاری و یا کتبی وجود ندارد ، هر چه هست در صدا است ! بله این اعجاز موسیقی است ….

 

هنگامی که اینترنت تان تاب و توان یاری شما را داشت آموزش ها را دانلود کنید و طبق زمان بندی دلخواهتان از آن استفاده کنید . آموزش ها را دانلود کنید و بدون نگرانی از قطعی اینترنت و بدون نگرانی از مصرف بالای حجم اینترنت از آن ها استفاده کنید و زبان را یاد بگرید و لذت ببرید….

 

 

این آموزش ها فقط از طریق کانال تلگرامی آموزش زبان با آهنگ منتشر می شود . به آدرس :

https://t.me/English20

 

لیو آن | لذت زندگی برخط