خانه / تولید محتوای تخصصی برای وب سایت

تولید محتوای تخصصی برای وب سایت

در پاییز سال ۱۳۹۶ ، در زمانی که دو سال از تاسیس مجموعه ی لیو آن می گذشت ، احساس نیاز به تولید محتوا و سئو سازی و به طور خلاصه جمع آوری مطالب مناسب برای کاربران به خوبی حس می شد. درست در همین زمان ما اقدام به طراحی پلنی برای آموزش و انجام خدمات تولید محتوا و سئو سازی کردیم.

تولید محتوای برای وب سایت تخصص ماست

 

تولید محتوای تخصصی برای وب سایت

شاید از نظر برخی از افراد تولید محتوا برای وب سایت و یا یک مجله ی خبری کار دشواری نباشد ، اما این امر در مورد تولید محتوای اختصاصی و در یک زمینه ی تخصصی اصلا این طور نیست و با قاطعیت تمام می توان گفت که یک کار زمان بر و نیازمند به تجربه و مهارت است. برای نمونه تایید مطالبی که در آن محتوا وجود دارند یا همان رفرنس دادن به منبع و مرجع برای هر قسمت ، کاری بسیار دشوار و زمان بر است هر چند که به همان میزان باعث بالا رفتن ارزش محتوا و کیفیت آن می باشد.

تولید محتوا را جدی بگیرید

 

برای بهبود سئو و بیهنه سازی وب سایت می توان کار های مختلفی انجام داد. کار هایی که شاید اکثر آن ها تاثیر سریع و آنی بر روی سئو و رتبه سایت دارند. شاید یکی از قابل مشاهده ترین اثرات این نوع تبلیغات را بتوان در رتبه ی الکسا مشاهده کرد اما آیا این کافی است ؟ با قاطعیت می توان گفت : ( نه ! ) حال می پرسید چرا ؟ شما با تبلیغات و انجام مواردی مثل خرید بک لینک و … رتبه ای فیک و غیر حقیقی بدست می آورید که به محض تمام شدن موعد مقرر و اتمام این کار های تمامی اثرات از بین می رود. در مورد تولید محتوا این موضوع دقیقا بر عکس است ، درست زمانی که کار تولید محتوا و سئو و بهینه سازی تمام می شود ، رتبه ی شما تحت تاثیر جذب مخاطب که به واسطه ی آن محتوا به سایت شما آمده است بهبود می یابد.

رابطه ی تولید محتوا با سئو سایت

 

رابطه ی تولید محتوا با سئو و بهینه سازی سایت

شاید تا همین امروز نمی دانستید که تولید محتوا و یا به عبارتی محتوا سازی اصولی همان سئو و بهینه سازی است . تجربه با قاطعیت نشان داده است که تولید محتوا اصولی و بر طبق نیاز مخاطب باعث جذب مخاطب هدف و بهبود رتبه سایت می شود ، این یعنی همان سئو و بهینه سازی برای دسترسی به مخاطب هدف و تبلیغات و فروش کالا که اصلی ترین اهداف در دنیای مجازی و مخصوصا وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی است.

تولید محتوای بهینه برای وب سایت چقدر زمان می برد؟

 

وقتی از تولید محتوای بهینه حرف می زنیم ، کار آنقدر ها هم ساده نیست و به تبع دشواری و اهمیت بالا ی آن صرف زمان برای گرفتن نتیجه ی بهتر و سریع تر و در کل با کیفیت و کمیت بیشتر الزامی است. تولید محتوای تخصصی برای کی وب سایت بسته به نوع و زمینه ی فعالیت آن نیازمند وقت و سرمایه است تا بتوان نتیجه را از آن برداشت نمود. اساسا در تولید محتوای تخصصی برای وب سایت کپی نبودن مطالب از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است زیرا در صورت کپی برداری از مطالب و به عبارت دیگر سرقت محتوایی نه تنها نتیجه ای دریافت نمی کنید ، بلکه متناسب با همان تلاش بیهوده لطمه های جبران ناپذیری خواهید خورد.

اهمیت تولید محتوا برای کسب و کار ها

 

در تجربه ای مشترک که معمولا بین اکثر کسب و کار های کوچک و نوپا و یا کسب و کار های بزرگ در ابتدای کار آن ها وجود دارد ، همین موضوع بالاست. متاسفانه اکثر مدیران این کسب و کار ها از همان ابتدا به این موضوع مهم یعنی تولید محتوای تخصصی و با ارزش برای سایت اهمیت نمی دهند و زمانی می فهمند که در شرایط برابر رقیبان آن ها از آن ها بسیار جلو تر رفته اند و چند گام جلو تر رسیده اند.همین جاست که آن ها به اهمیت تولید محتوای تخصصی و بهینه برای کسب وکار خود پی می برند و حتما با خود فکر می کنند که اگر چند ماه پیش فهمیده بودیم ، حتما نتیجه ی بهتری می گرفتیم. پیشنهاد ما برای همه این است که هیچ گاه اهمیت تولید محتوای تخخصصی را دست کم نگیرید.

تاثیر تولید محتوا برای وب سایت و فروش محصولات

 

تاثیر تولید محتوا برفروش محصولات سایت فروشگاهی

همان قدر که پیش از این در مورد دشواری کار تولید محتوا و البته تخصصی بودن و زمان بر بودن آن حرف زدیم ، اینجا باید به این نکته اشاره کنیم که اگر یک برنامه منظم برای تولید محتوا داشته باشید و بر روی آن کار کنید و یا به عبارتی برای آن سرمایه گذاری کنید ، خیلی زود و به صورت نسبتا پایداری نتیجه خواهید گرفت که این می تواند در زمینه ی وب سایت های فروشگاهی با اهمیت تر و پر بازده تر باشد. 

جالب است بدانید که بهترین روش و پر بازده ترین روش برای تبلیغات محصولات فروشگاه های اینترنتی ، تبلیغات گوگل است که در آن گوگل شما را حتی اگر محتوایی برای ارائه نداشته باشید ، به ازای دریافت مبلغی پول برای جستجو در نتیجه ی اول خود نمایش می دهد که یک روش پر بازده ولی موقتی است و تا زمانی که پولی پرداخت می کنید ، مخاطب هدف شما بدون هیچ گونه تولید محتوایی جذب می شود ، بر خلاف این اما اگر اقدام به تولید محتوا سئو و بهینه سازی شده بکنید ، شما عملا به جذب مخاطب هدف از گوگل ، بدون هزینه ای و به صورت رایگان و البته دائمی نموده اید و تا زمانی که سایت شما پا بر جاست مخاطبین جذب آن می شوند و تاثیر بسزایی در فروش محصولات وب سایت شما دارد.

3 دیدگاه

  1. محمد جمال زاده

    سلام و درود به مجموعه ی عزیز لیو آن. من چند وقت پیش کار تولید محتوا ۱۰ مطلب ۱۰۰۰ کلمه ای رو به این مجموعه سپردم و در مدت ۲ ماه با تلاش و نبوغ این مجموعه در کلمه ی کلید خودم رتبه ی ۳ گوگل شدم.
    برترین ویژگی این مجموعه در همکاری، سرعت و دقت و بازدهی بالاست که ازشون واقعا سپاس گزارم، به امید موفقیت های بیشتر برای شما عزیزان

  2. سلام لطفا لیست از قیمت و مدت زمان تحویل و … به صورت کامل قرار بدید ، خیلی ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *