خانه / درباره ی ما

درباره ی ما

لیو آن

لیوآن | لذت زندگی برخط

پایگاه آنلاین لیوآن با نگرشی نو نسبت به اینترنت و فضای مجازی کار خود را از تابستان ۹۵ آغاز کرده است ، و در راستای آموزش های آنلاین و مجازی فعالیت می کند. آموزش های لیو آن به زبان ساده و گیرا بیان شده و برای هر قشری از اجتماع مناسب و مفید می باشد. 

درباره ی گروه لیوآن

en-logo

لیو آن کلا چیه ؟

لیو آن ، یه استارت آپ ، یه ایده ، یه فکر بکر که اومده تا شما را شگفت زده کنه ! هر چیزی که فکرش را می کنید در لیو آن پیدا مشود ! هر چیزی!

لیو آن چیکار می کنه ؟

هدف اصلی لیو آن آموزش های آنلاین و سریع و پربازده است ، همه ی آموزش های لیو آن با کیفیت بالا ارائه می شوند و شما پول زیادی برای دریافت آن ها نمی پردازید ( قیمت های بسیاز ارزان و مناسب و تضمین بهترین قیمت )

مزیت اصلی آموزش های لیوانی لیوآن برای آموزش های خودش از ابزاری ساده و در دسترس عموم مردم استفاده می کند. آموزش های لیو آن بسیار کم حجم است و قابلیت استفاده در هر دستگاهی را دارد. موبایل و تبلت و کامپیوتر و لپ تاپ و … فرقی نمی کند ، آموزش های لیو آن با همه ی این دستگاه ها سازگار اند. لیو آن آموزش های آنلاین را در شبکه های اجتماعی منتشر می کند تا دسترسی و استفاده از آن راحت تر باشد.  تلگرام – اینستگرام ( بزودی ) و …

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *