خانه / اختراعات و اکتشافات / یکبار شارژ برای همیشه…

یکبار شارژ برای همیشه…

ترفندی که هیچ وقت باتری گوشیتان تمام نمی شود

امروز در گرو لیو آن ملطبی با این عنوان برای شما تهیه نموده ایم : ” ترفندی که هیچ وقت باتری گوشیتان تمام نمی شود” و ادامه روش و ایده را بیان می کنیم که در چند سال آینده با اجرای آن شما فقط یکبار و آن هم شارژ اولیه را برای گوشی موبایلتان انجام خواهید داد!

محققان شارژر بی سیمی را ساخته اند که با آن دیگر خبری از سیم های دست و پا گیر نخواهد بود. با این شارژر تقریبا هیچوقت باتری گوشی هوشمندتان تمام شود.
ترفندی که هیچ وقت باتری گوشیتان تمام نمی شود
فناوری به کار رفته در شارژر بی سیمی باعث می شود امواجی را که از طریق موبایل شما پخش می شود به حداقل می رساند. این شارژر مانع از مصرف زیاد باتری شما شده و همچنین مانع از دریافت امواج اضافی می شود.
به گفته محققان این تکنولوژیِ زمان عمر باتری ها را تا ۳۰ درصد افزایش می دهد. در حال حاضر این نوع شارژر بی سیم در مرحله ی آزمایش و استفاده ی محدود بوده و در اختیار عموم مردم قرار نگرفته است .

درباره ی سروش

سروش
چند وقتی هست که در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ و مدیریت کسب و کار های آنلاین کار می کنم . در زمینه طراحی وب سایت هم یه چیزایی می دونم و در این وب سایت طراحی قالب و سئو را انجام میدم. لیوآن را دنبال کنید. من و گروهمون با لیوآن اومدیم تا شگفتی بسازیم!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *