خانه / تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات در لیو آن

چرا لیو آن ؟

لیو آن کلا چیه ؟

لیو آن ، یه استارت آپ ، یه ایده ، یه فکر بکر که اومده تا شما را شگفت زده کنه ! هر چیزی که فکرش را می کنید در لیو آن پیدا مشود ! هر چیزی!

لیو آن چیکار می کنه ؟

لیو آن از دو بخش تشکیل شده :

بخش اول ، بخش بلاگ لیو آن که حاوی مطالب مفیدی است که از هر کجای دنیا و با هر موضوعی جمع آوری شده اند ، اما این اطمینان را داشته باشید که لیو آن با دقت و بررسی دقیق مطالبش را منتشر می کند. مطالب خارجی و داخلی لیو آن مطالب تحت لیسانس کریتیو کامنز منتشر می شوند.

بخش دوم ، استارت آپ اصلی لیو آن است ، یک ایده ، یک دنیا ، بزودی با ثبت رسمی ایده در مراجع رسمی و بانک ایده کار اصلی لیو آن شروع میشود 🙂

تبلیغات در لیو آن چجوریه؟

مفتخریم که اعلام کنیم ، لیو آن با بازدید روزانه بیش از ۱۰٫۰۰۰ آی پی مختلف ( ۹۸/۷ درصد از ایران ) بزودی در وب سایت های برتر ایران و جهان تبدیل خواهد شد.

شرایط پذیرش تبلیغات :

بنر شما نباید شامل هرگونه پیام ، تصویر ، متن و … باشد که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است. صفحه ای که بعد کلیک روی بنر کاربر وارد آن می شود نباید شامل هرگونه پیام ، تصویر ، متن و … باشد که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است. از پذیرفن هرگونه آگهی درباره وب سایت های جنسی و مرتبط با موضوعات سلامت جنسی ، آموزش های جنسی ، مسائل جنسی ، چت روم  و فروش محصولات لاغری ، جنسی ، چاقی با خرسندی معذوریم!

هزینه تبلیغات :

بنر ۲۵۰*۲۵۰ در سایدبار راست وب سایت به مدت یک ماه – ۶۵٫۰۰۰ تومان

بنر ۲۴۰*۱۲۰ در سایدبار راست وب سایت به مدت یک ماه – ۳۷٫۰۰۰ تومان

بنر ۹۰*۹۲۸ در بالای فوتر وب سایت به مدت یک ماه – ۸۳٫۰۰۰ تومان

این قیمت های با اعلام نتیجه ی رتبه ی وب سایت از طرف الکسا حداقل چندین برابر خواهد شد! وقت را تلف نکنید!

[raw]
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 500 kb

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
[/raw]