خانه / تصاویر / آیفون تا سرحد مرگ خطر آفرید+عکس

آیفون تا سرحد مرگ خطر آفرید+عکس

انفجار گوشی تلفن همراه آیفون حادثه ای خطرناک آفرید!

خبری که به تازگی در فضای مجازی غوغا کرده است ، خبری است مبنی بر انفجار یک گوشی تلفن اپل ( آیفون ) که در ابتدا باور ها بر این بود که این یک حادثه ی تروریستی و از طرف داعش و … بوده است ، اما برخلاف این نظر ها گوشی تلفن همراه آیفون فقط با ضربه ای به قدرت وزن یک جوان دوچرخه سوار منفجر شده بود.

گرت کلیر ۳۶ ساله و اهل سیدنی استرالیا است. او با دوچرخۀ کوهستانی‌اش مشغول تمرین و دوچرخه‌سواری بود که کنترل خود را از دست داد و به زمین افتاد.

گوشی آیفون این دوچرخه‌سوار در جیب عقب شورت ورزشی‌اش بود و او هنگام سقوط روی گوشی‌اش افتاد. ابتدا مشکل خاصی پیش نیامد اما پس از چند لحظه صدای انفجار و سپس سوزش شدید در قسمت پشت ران پای راستش احساس کرد.

گوشی آیفون بر اثر ضربه وارده در جیبش منفجر شده و سه لایه از پوستش را سوزانده بود. او می‌گوید “یک لحظه دیدم از پشتم دود بلند شد و به همراه آن سوزش و درد وحشتناکی وجودم را فرا گرفت. وقتی برگشتم و پشتم را نگاه کردم دیدم لباسم آتش گرفته و ذوب شده و پایم سوخته است”.

انفجار گوشی آیفون

این دوچرخه‌سوار در آن منطقه تنها بود و هیچکس در اطرافش نبود بنابراین به هر زحمتی بود خود را به شهر رساند. پزشکان پس از معاینه او را به بیمارستان سوانح و سوختگی فرستادند. شدت سوختگی به حدی بود که پوست او نیاز به پیوند دارد.

منبع :

لیو آن

لینک های مرتبط :

باشگاه خبرنگاران جوان

درباره ی سروش

سروش
چند وقتی هست که در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ و مدیریت کسب و کار های آنلاین کار می کنم . در زمینه طراحی وب سایت هم یه چیزایی می دونم و در این وب سایت طراحی قالب و سئو را انجام میدم. لیوآن را دنبال کنید. من و گروهمون با لیوآن اومدیم تا شگفتی بسازیم!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *