خانه / آموزش / آموزش ساخت وب سایت رایگان

آموزش ساخت وب سایت رایگان

آموزش ساخت وب سایت رایگان و بدون هزینه

از وقتی که استفاده از اینترنت در بین مردم جهان به ویژه مردم عزیز اصفهان گسترده شد ، طیف عظیمی از مردم هم به دنبال یادگیری دانش و علمی برای طراحی و ساخت یک وب سایت شخصی و یا فروشگاهی برای خود رفتند و البته اکثر آن ها به دنبال کسب درآمد از این راه و روش بودند. در ادامه ی این مطلب به بررسی تاریخچه ی این نوع کسب و کار و آموزش ساخت وب سایت رایگان و کمی هم به بررسی کسب درآمد از اینترنت با این روش خواهیم پرداخت.

آموزش ساخت وب سایت رایگان و بدون هزینه

ساخت وب سایت رایگان

 

همانطوری که در متن قبل هم گفتیم اکثر افراد در ابتدای کار به دنبال کسب درآمد از طریق طراحی سایت و یا برنامه نویسی آن بودند ولی دیری نگذشت که روش های جدید تر و راحت تر و یا زیاد شدن بیش از حد دست در این کار کسب درآمد از اینترنت و این روش خاص امری بسیار دشوار و تغریبا ناممکن شد. اما هنوز هم برای داشتن یک وب سایت حتی با داشتن دانش برنامه نویسی کافی ، مواردی نیاز است که باید برای آن ها هزینه هایی پرداخت کرد . در بین این موارد اما باز هم می توان در صرف هزینه ها در ابتدای کار صرفه جویی کرد و از مبالغ اضافی و بی دلیل پرهیز کرد. 

آیا ساختن وب سایت رایگان ممکن است ؟

 

قطعا جواب این سوال بله است . اما باید این نکته را بدانید که ساختن یک وب سایت مناسب با هزینه ی بسیار اندک در حد ۵۰۰۰ تومان امکان پذیر است. البته شما می توانید برای این منظور از همین مقدار بسیار اندک هزینه هم صرف نظر کنید و وب سایت خود را کاملا رایگان بسازید اما ما این کار را اصلا پیشنهاد نمی کنیم ، چون در نهایت شما یک وب سایت بسیار سست و بی امنیت و با ارزش پایین ، و شاید ارزش کمتری از یک وبلاگ خواهید داشت.

دانلود رایگان آموزش ساختن وب سایت

 

برای دانلود رایگان این آموزش می توانید به صفحه ی زیر که بخشی از مدرسه ی آنلاین لیو آن است مراجعه کنید و ضمن دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد یادگیری آن به صورت رایگان و دانلود تمامی آموزش ها و نرم افزار های مرود نیاز اقدام کنید و از آموزش های رایگان با کیفیت لذت ببرید.

کلیک کنید

 

درباره ی سروش

سروش
چند وقتی هست که در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ و مدیریت کسب و کار های آنلاین کار می کنم . در زمینه طراحی وب سایت هم یه چیزایی می دونم و در این وب سایت طراحی قالب و سئو را انجام میدم. لیوآن را دنبال کنید. من و گروهمون با لیوآن اومدیم تا شگفتی بسازیم!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *